2017/2018
Krajské kolo
Andrea Sosková
- 4. miesto
- Matematická olympiáda · Krajské kolo · 2017/2018
Dominik Horváth
- 2. miesto
- Matematická olympiáda · Krajské kolo · 2017/2018
Kamila Beťková
- 1. miesto
- Jugend debatiert · Krajské kolo · 2017/2018
- Postup do celoslovenskej súťaže
Martina Sedláčeková
- 2. miesto
- Olympiáda v SJL · Krajské kolo · 2017/2018
Katarína Jurčová
- 2. miesto
- Dejepisná olympiáda · Krajské kolo · 2017/2018
František Galik
- 1. miesto
- Jugend debatiert · Krajské kolo · 2017/2018
- Postup do celoslovenskej súťaže
František Galik
- 4. miesto, kateg. 2B
- Olympiáda v anglickom jazyku · Krajské kolo · 2017/2018
Okresné kolo
Gálik.F.,HanušinA., Kvietok M., Nahalka L., Pikora D., Šimko D.
- 2. miesto
- Futbal SŠ · Okresné kolo · 2017/2018
Beličková,Faltičková,Banášová,Budzáková,Čečotová,Erdziakova, Horanská, Chovancová, Krompaščíková, Rusnáková,Semaňáková, Kremnická
- 2. miesto
- Volejbal SŠ dievčat · Okresné kolo · 2017/2018
- Po vlaňajšom 1.mieste sme sa snažili obhájiť prvenstvo, ale po dramatickom boji sme prehrali vo finále s Gymnáziom Kukučinova a umiestnili sme sa na peknom 2. mieste z 8 zúčastnených družstiev. Naša škola bola organizátorom súťaže.
Školské kolo
Natália Banašová
- 1. miesto - próza
- Hviezdoslavov Kubín · Školské kolo · 2017/2018
Anna Slovjaková
- 1. miesto - poézia
- Hviezdoslavov Kubín · Školské kolo · 2017/2018
Alexandra Fáberová
- 1. miesto - kategória B
- Olympiáda v SJL · Školské kolo · 2017/2018
Martina Sedláčeková
- 1.miesto - kategória A
- Olympiáda v SJL · Školské kolo · 2017/2018
- Kategória A
Andrea Sosková (III.E)
- 1. miesto
- Olympiáda v nemeckom jazyku · Školské kolo · 2017/2018
Katarína Jurčová
- 3. miesto
- Olympiáda v SJL · Školské kolo · 2017/2018
- Kategória A
Petra Šinaľová
- 3. miesto
- Olympiáda v nemeckom jazyku · Školské kolo · 2017/2018
František Galik
- 2. miesto
- Olympiáda v nemeckom jazyku · Školské kolo · 2017/2018
Miroslav Mihalčin
- 2. miesto
- Olympiáda v SJL · Školské kolo · 2017/2018
- Kategória A