• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2017 / 2018

    • Regionálne kolo

        • Andea Sosková

        • 3. miesto, kateg. 2A
        • Olympiáda v anglickom jazyku · Regionálne kolo · 2017 / 2018
        • František Galik

        • 2. miesto, kateg. 2B
        • Olympiáda v anglickom jazyku · Regionálne kolo · 2017 / 2018
    • Medzinárodné kolo

        • Andrea Sosková

        • 8. miesto
        • Best in Deutsch · Medzinárodné kolo · 2017 / 2018
        • Z 3000 účastníkov súťaže. Naša škola – 2. miesto z 200 zúčastnených škôl zo 7 krajín
    • Krajské kolo

        • Adela Timková

        • 4. miesto
        • Fyzikálna olympiáda · Krajské kolo · 2017 / 2018
        • Karol Grilling

        • 3. miesto
        • Fyzikálna olympiáda · Krajské kolo · 2017 / 2018
        • Andrea Sosková

        • 4. miesto
        • Matematická olympiáda · Krajské kolo · 2017 / 2018
        • Dominik Horváth

        • 2. miesto
        • Matematická olympiáda · Krajské kolo · 2017 / 2018
        • Kamila Beťková

        • 1. miesto
        • Jugend debatiert · Krajské kolo · 2017 / 2018
        • Postup do celoslovenskej súťaže
        • Martina Sedláčeková

        • 2. miesto
        • Olympiáda v SJL · Krajské kolo · 2017 / 2018
        • Katarína Jurčová

        • 2. miesto
        • Dejepisná olympiáda · Krajské kolo · 2017 / 2018
        • František Galik

        • 1. miesto
        • Jugend debatiert · Krajské kolo · 2017 / 2018
        • Postup do celoslovenskej súťaže
        • František Galik

        • 4. miesto, kateg. 2B
        • Olympiáda v anglickom jazyku · Krajské kolo · 2017 / 2018
    • Okresné kolo

        • Gálik.F.,HanušinA., Kvietok M., Nahalka L., Pikora D., Šimko D.

        • 2. miesto
        • Futbal SŠ · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Beličková,Faltičková,Banášová,Budzáková,Čečotová,Erdziakova, Horanská, Chovancová, Krompaščíková, Rusnáková,Semaňáková, Kremnická

        • 2. miesto
        • Volejbal SŠ dievčat · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Po vlaňajšom 1.mieste sme sa snažili obhájiť prvenstvo, ale po dramatickom boji sme prehrali vo finále s Gymnáziom Kukučinova a umiestnili sme sa na peknom 2. mieste z 8 zúčastnených družstiev. Naša škola bola organizátorom súťaže.
    • Školské kolo

        • Natália Banašová

        • 1. miesto - próza
        • Hviezdoslavov Kubín · Školské kolo · 2017 / 2018
        • Anna Slovjaková

        • 1. miesto - poézia
        • Hviezdoslavov Kubín · Školské kolo · 2017 / 2018
        • Alexandra Fáberová

        • 1. miesto - kategória B
        • Olympiáda v SJL · Školské kolo · 2017 / 2018
        • Martina Sedláčeková

        • 1.miesto - kategória A
        • Olympiáda v SJL · Školské kolo · 2017 / 2018
        • Kategória A
        • Andrea Sosková (III.E)

        • 1. miesto
        • Olympiáda v nemeckom jazyku · Školské kolo · 2017 / 2018
        • Katarína Jurčová

        • 3. miesto
        • Olympiáda v SJL · Školské kolo · 2017 / 2018
        • Kategória A
    • Kontakty

      • Gymnázium, bilingválna sekcia
      • gpdt.bs@gmail.com
      • +421 0 52 7730551
      • Ul. mládeže 2350/7, 058 01 Poprad
      • 042083788
      • Mgr. Dušan Nebus
      • RNDr. Mária Vojtaššáková
      • Bernhard Sabol - Wimmer
      • 052 / 772 16 63 - hlavná budova na Dominika Tatarku, Poprad 052/ 772 40 57 - posielanie faxu 052 / 773 05 51 - budova ZŠ, Ul. mládeže, Poprad 052 / 772 10 76 - budova ZŠ, Ul. mládeže, Poprad - do kabinetov po prijatí hovoru automatickým systémom stlačte klapku: zborovňa - 100 sekretariát - 101 vrátnica - 122 údržba - 402 špeciálna pedagogička - 224 rehabilitácia - 119 asistenti učiteľa - 121 vedúca jedálne - 401 zástupca 8-ročného gymnázia - 102 zástupca ZŠ - 102 zástupca bilingválnej sekcie - 103 zástupca nemeckých učiteľov - 104 kabinet ZŠ - 1. stupeň - 109 kabinet ZŠ - 2. stupeň - 135 kabinet 8-ročnej sekcie - 225,246 kabinet nemeckých učiteľov - 207 kabinet nemeckého jazyka - 216 kabinet anglického jazyka - 221 kabinet slovenského jazyka - 227 kabinet chémie a biológie - 301 kabinet fyziky - 307 kabinet telesnej výchovy - 403
  • Fotogaléria

    • Ďalšia „edícia“ maturantov
    • Rozlúčka s piatakmi
    • Divadelný zájazd do Trnavy na Veľkého Gatsbyho
    • Basketbalistky na štvrtom mieste
    • Deň vedy 2018
    • Prezentiáda 2018
    • Úspech našich basketbalistiek
    • Katka Jurčová postúpila do celoslovenskej dejepisnej olympiády
    • Trio historikov zo 4. F bodovalo na dejepisnej súťaži
    • 2. E na výmennom pobyte v Berlíne
    • Silvia Bartošová
    • Debatný úspech našich štvrtákov