Úspechy a ocenenia

    • Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2018/2019

    • Regionálne kolo

        • Lýdia Krpelanová

        • postup na celoštátne kolo
        • Rés Cordis · Regionálne kolo · 2018/2019
        • Lucia Jurkovičová

        • postup na celoštátne kolo
        • Rés Cordis · Regionálne kolo · 2018/2019
    • Medzinárodné kolo

        • František Galik

        • 2. miesto
        • Best in Deutsch · Medzinárodné kolo · 2018/2019
    • Celoštátne kolo

        • Andrea Sosková

        • 1. miesto
        • Jugend debatiert · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Karol Grilling

        • 1. - 20. miesto
        • Matematický klokan · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Martin ŠTUBŇA

        • 28. - 44. miesto
        • Matematický klokan · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Lukáš NAHÁLKA

        • 45. - 70. miesto
        • Matematický klokan · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Andrej BILLICH

        • 45. - 70. miesto
        • Matematický klokan · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • František Galik, Karol Grilling, Sebastián Keder, Andrea Sosková

        • 9. miesto
        • Košický matboj · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Andrea Sosková

        • 2. miesto
        • Olympiáda v nemeckom jazyku - kat. 2C · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Alžbeta Kulichová

        • čestné uznanie
        • JUVENES TRANSLATORES · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Alexandra Foltinská

        • čestné ocenenie
        • literárna-Spýtaj sa starých rodičov na rok 1968 · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Adela Timková

        • čestné ocenenie
        • literárna-Spýtaj sa starých rodičov na rok 1968 · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Dominika Puchalová

        • čestné ocenenie
        • literárna-Spýtaj sa starých rodičov na rok 1968 · Celoštátne kolo · 2018/2019
    • Krajské kolo

        • Alexandra Fáberová

        • 4. miesto
        • Olympiáda v SJL · Krajské kolo · 2018/2019
        • Smik Damián

        • 3. miesto
        • Atletika · Krajské kolo · 2018/2019
        • Smik D.,Smik S.

        • 1. miesto
        • Florbal · Krajské kolo · 2018/2019
        • Branislav Krivulčík

        • 9. miesto
        • Matematická olympiáda - kategória Z9 · Krajské kolo · 2018/2019
        • Tobiáš Budzák

        • 8. miesto
        • Matematická olympiáda - kategória C · Krajské kolo · 2018/2019
        • Dávid Dražil

        • 4. miesto
        • Matematická olympiáda - kategória C · Krajské kolo · 2018/2019
    • Kontakty

      • Gymnázium, bilingválna sekcia
      • skola@ssdtpp.sk
      • vojtassakova.m@ssdtpp.sk
      • +421 52 7730551
      • Ul. mládeže 2350/7, 058 01 Poprad
      • 042083788
      • RNDr. Mária Vojtaššáková - poverená riadením školy
      • RNDr. Mária Vojtaššáková
      • Bernhard Sabol - Wimmer
      • 052 / 772 16 63 - hlavná budova na Dominika Tatarku, Poprad 052/ 772 40 57 - posielanie faxu 052 / 773 05 51 - budova ZŠ, Ul. mládeže, Poprad 052 / 772 10 76 - budova ZŠ, Ul. mládeže, Poprad - do kabinetov po prijatí hovoru automatickým systémom stlačte klapku: zborovňa - 100 sekretariát - 101 vrátnica - 122 údržba - 402 špeciálna pedagogička - 224 rehabilitácia - 119 asistenti učiteľa - 121 vedúca jedálne - 401 zástupca 8-ročného gymnázia - 102 zástupca ZŠ - 102 zástupca bilingválnej sekcie - 103 zástupca nemeckých učiteľov - 104 kabinet ZŠ - 1. stupeň - 109 kabinet ZŠ - 2. stupeň - 135 kabinet 8-ročnej sekcie - 225,246 kabinet nemeckých učiteľov - 207 kabinet nemeckého jazyka - 216 kabinet anglického jazyka - 221 kabinet slovenského jazyka - 227 kabinet chémie a biológie - 301 kabinet fyziky - 307 kabinet telesnej výchovy - 403
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje