• Deň otvorených dverí 2022 na videách

• Nestihli ste náš online DOD? Žiadny problém! Kliknite si na linky, kde sa všetko podstatné a zaujímavé dozviete od kompetentných.

Mgr. Martina Dikantová

zástupkyňa riaditeľky pre bilingválnu sekciu

Bernhard Wimmer

vedúci nemeckej sekcie

RNDr. Karol Grilling

výchovný poradca

So spomienkami a zážitkami na štúdium v „bilinkách“ sa podelili aj naši absolventi.

Samo Marec

Študoval polonistiku v Banskej Bystrici a v Krakove. Je publicista (píše pre Denník N a pre SME) a spisovateľ.

Lukáš Brutovský

Vyštudoval divadelnú réžiu na Vysokej škole múzických umení v Bratislave. Je režisér, umelecký šéf Slovenského komorného divadla v Martine.

Barbora Nitschová

Absolventka réžia na Vysokej škole múzických umení v Bratislave, kde pokračuje v doktorandskom štúdiu. V súčasnosti stážuje v brnianskom HaDivadle.

Lucia Brutovská

Študovala filmovú a televíznu teóriu na Masarykovej univerzite v Brne a televíznu produkciu na University of Salford v Manchestri. Je televízna producentka vo Worldmark Films v Londýne.

Erik Kovalík

Absolvent štúdia ekonómie na Univerzite Mannheim, v súčasnosti sa pripravuje na záverečnú štátnu skúšku v odbore právo na Univerzite Heidelberg. Je docent ekonómie na Univerzite Mannheim.

Bruno Schwabik

Vyštudoval ekonómiu vo Freiburgu. Pracuje v IT sektore v Stuttgarte.

Zuzana Goleinová

Študentka filmovej vedy na Filmovej a televíznej fakulte Vysokej školy múzických umení v Bratislave.

Emma Brontvayová

Študuje psychológiu na univerzite v Konstanz.

Kristína Bernátová, Matúš Pešta a Matúš Novák

JUDr. Martin FAIX, Ph.D.,MJI

Lukáš Humaj

Dominika Žiaková

Vyštudovala financie (v anglickom a čínskom jazyku) na univerzite na Taiwane.

Členka Forbes rebríčka 30pod30 v roku 2019.

Chcete aj Vy, milí abiturienti, prispieť videom, v ktorom si zaspomínate na svoju alma mater? Budeme radi, ak krátke video pošlete na mailovú adresu: dikantova.m@ssdtpp.sk

• Spojená škola, Dominika Tatarku 4666/7, Poprad
      • skola@ssdtpp.sk
      • dikantova.m@ssdtpp.sk